ІНФОІНФО

Kvadrat Sushi&Pizza – це команда професіоналів, які працюють заради клієнтів. Ми зробили акцент на тому, щоб ви отримували щире задоволення від доставлених страв. Тому замовити суші у нас можна по низькій вартості та із максимальною якістю. Вам залишається лишень насолоджуватися неперевершеним смаком без переплат.

Доставка суші: шлях до здійснення мрії

Kvadrat Sushi&Pizza – це бізнес, який розпочався із великої дружби. Два товариші часто замовляли різні смаколики із доставкою. Але отримували лишень половину результату: задоволення від смаку чи приємні враження від сервісу. І все це за високою ціною, яка зовсім не відповідала якості послуг./p>

З часом у друзів виникла мрія – створити ідеальний сервіс, який був би доступний для всіх мешканців Львова та за його межами. Так і з’явився Kvadrat Sushi&Pizza. Тепер доставка їжі стала не лишень швидкою, але й якісною. Адже головна мета компанії – задоволені клієнти. Ми прагнемо, щоб ви насолоджувалися смачною їжею, європейським сервісом та низькими цінами.

Сьогодні Kvadrat Sushi&Pizza – улюблена служба доставки їжі не лише львів’ян. Сервіс також працює у Червонограді, Рівному та Хмельницькому. Нам вдалось поєднати досконалі рецепти страв японської та італійської кухонь із українськими цінами та європейським лоском. Ми працюємо під зареєстрованою торговою маркою та з успішним бізнес-планом, щоб досягти максимально результату.

Чому варто обирати Kvadrat Sushi&Pizza

  • Низькі ціни та великі порції;
  • Ретельний відбір продуктів;
  • Досвідчений персонал;
  • Професійне обладнання;
  • Персональна страва – забудьте про заготовки, адже кожне замовлення готується безпосередньо після дзвінка клієнта;
  • Вчасна доставка страв виконана за всіма правилами – ретельне пакування, використання спеціальних сумок для зберігання потрібної температури, погодження часу;
  • Приємні сюрпризи та знижки для клієнтів