ІНФОІНФО

Kvadrat Sushi&Pizza – це команда професіоналів, які працюють заради клієнтів. Ми зробили акцент на тому, щоб ви отримували щире задоволення від доставлених страв. Тому заказати суші у нас можна по низькій вартості та із максимальною якістю. Вам лишається лишень насолоджуватися неперевершеним смаком без переплат.

Доставка суші: шлях до здійснення мрії

Kvadrat Sushi&Pizza почався із великої дружби. Два товариші часто замовляли різні смаколики із доставкою. Але отримували лишень половину результату: задоволення від смаку чи приємні враження від сервісу. І все це за високою ціною, яка зовсім не відповідала якості послуг.

З часом у друзів виникла мрія – створити ідеальний сервіс, який був би доступний для всіх мешканців Львова та за його межами. Так і з’явився Kvadrat Sushi&Pizza. Тепер доставка піци та ролів стала не лишень швидкою, але й якісною. Адже головна мета компанії – задовольнити клієнтів. Ми прагнемо, щоб ви насолоджувалися смачною їжею, європейським сервісом та низькими цінами.

Сьогодні Kvadrat Sushi&Pizza – улюблена служба доставки суші львів’ян. Мешканці міста із задоволенням звертаються саме до нас. Адже ми поєднали неперевершені страви японської та італійської кухонь із українськими цінами та європейським лоском. Ми працюємо під зареєстрованою торговою маркою, даруючи вам насолоду від насиченого смаку фірмових страв.

Чому замовити піцу чи суші варто у нас

Наші клієнти не ходять по конкурентах, бо вже оцінили переваги у Квадраті:

  • низькі ціни та великі порції  – втамовувати голод із нами дуже приємно;
  • ретельний відбір продуктів – до столу потрапляють лише свіжі та якісні страви;
  • справжні майстри на кухні – процес приготування завжди контролює сувовий шеф, тож ваші роли чи піца дивують неймовірним смаком;
  • професійне обладнання – насолоджуйтеся європейськими стандартами;
  • персональна страва – забудьте про заготовки, адже кожне замовлення готується після дзвінка;
  • доставка піци чи ролів своєчасна та виконана за всіма правилами – ретельне пакування, використання спеціальних сумок для зберігання потрібної температури, погодження часу – ваші страви ще теплі та дуже смачні;
  • приємні сюрпризи та знижки для клієнтів вже до наступного замовлення – ми працюємо для вас;
  • низькі ціни – економте на вартості, насолоджуючись смаком, разом із нами.

Досить відмовлятися від приємностей, адже ви можете дозволити собі жити смачно! Команда Kvadrat Sushi&Pizza допоможе доставити насолоду до вашого столу!