Оплата і доставка

Прагнете замовити суші, піцу чи вок із доставкою в Червонограді або Сокалі? Звертайтеся у Kvadrat Sushi&Pizza. Ми працюємо за міжнародними стандартами, доставляючи клієнтам не просто фірмові страви, а справжнє задоволення. Настав час насолоджуватися неймовірним смаком та низькими цінами!

Доставка їжі в Червонограді та Сокалі від Kvadrat Sushi&Pizza

Ми постійно розвиваємось аби дарувати клієнтам приємні несподіванки. Вже сьогодні ми пропонуємо такі умови доставки:

  1. Ми приймаємо замовлення ЦІЛОДОБОВО!
  2. Доставка безкоштовна. Насолоджуйтеся ще більшою економією.
  3. Мінімальна сума замовлення 200 грн. – по місту Червоноград, Сокаль з 10:00-23:00 (Соснівка 400грн, Сокаль після 23:00 – 400 грн.; Жвирка, Гірник 300 грн.) При низьких цінах ви отримуєте великі порції дуже смачної їжі.
  4. Зручний сервіс. Замовлення можна зробити на сайті або зателефонувавши нам.
  5. Робимо доставку й за межі міста Червоноград. Дізнатися про умови цієї послуги можна в оператора.
  6. Попереднє замовлення на конкретну дату і час. Смакуйте суші у Червонограді, Сокалі з доставкою без затримок.
  7. Зручна система оплати. Сплачувати при отриманні готівкою, або попередньо, переказуючи кошти на банківську картку, – вирішувати вам.

Термін доставки може змінюватись. Ми не терпимо компромісів із якістю, тому не використовуємо заготовок чи заморожених продуктів. Адже важливо, щоб їжа була свіжою та смачною. Всі страви без виключення готуються після отримання замовлення від клієнта. Тому в години пік можуть бути невеличкі затримки. Про це вас повідомить оператор.

Якщо вам довелося чекати на замовлення довше зазначеного часу без попередження – прийміть наші щирі вибачення та компенсацію у вигляді купону на фірмовий рол. Тепер суші та піца з доставкою в Червонограді та Сокалі смакуватимуть ще краще! Kvadrat Sushi&Pizza – насолоджуйтеся неймовірно смачними стравами разом із нами!