ІНФОІНФО

Kvadrat Sushi&Pizza – співтовариство професіоналів, що працюють за принципами європейського класу. З нами безкоштовна доставка піци у Червонограді вийшла на новий рівень, Адже вам більше не треба обирати між ціною, якістю страв та сервісом. Із Квадратом ви отримуєте все й одразу! Тепер насолоджуватися неперевершеним смаком можуть всі бажаючі, адже про переплати можна забути.

Kvadrat Sushi&Pizza у місті Червоноград та Сокаль – суші із легендарним смаком

Наша компанія дуже схожа на справжню родину. Адже її історія розпочалася із міцної чоловічої дружби. Два товариші досить часто замовляли доставку їжі у Львові. Але сервіс від дрібних компаній не зовсім влаштовував. То ціна була приємною, але страви приїздили холодними; то сервіс бажав кращого, то вартість була неймовірною. В якийсь момент вони сказали собі: Досить! Прагнення до кращого і стало основою для створення першокласної служби доставки.

Kvadrat Sushi&Pizza – плід постійної праці та оновлень. Вдосконаливши послуги до ідеалу ми вирішили не стояти на місці та подарувати наш сервіс мешканцям інших міст. Тепер у Квадраті можна замовити суші і у Червонограді і Сокалі! Вам доставлять якісні роли, воки та піцу, що повністю відповідають найвищим стандартам. А вартість стане приємною несподіванкою, адже вона надзвичайно низька. Тепер можна насолоджуватися смаком на всі 100 %!

Чому замовити суші у Червонограді та Сокалі варто у нас

Наші клієнти завжди стають постійними, адже із нами вони отримують такі переваги:

  • великі порції їжі за найнижчими цінами;
  • використання виключно свіжих продуктів – ви отримуєте дуже смачні страви;
  • забудьте про вчорашні заготовки – ми починаємо готувати після замовлення, а не до нього;
  • неймовірні рецепти – насолоджуйтеся справжнім смаком класичних та авторських страв;
  • найкращі кухарі працюють на сучасному обладнанні та під керівництвом чудового шефу;
  • доставка строго в оговорений час – їжа коректно упакована та перевозиться у спеціальних сумках, де підтримується потрібна температура;
  • акції та знижки – отримуйте вигоду до 50 % – тепер замовити піцу у Червонограді та Сокалі можна ще дешевше;
  • якісний сервіс – швидка доставка, ввічливий персонал, можливість попереднього замовлення та самовивозу, інші приємності.

Бажаєте замовити суші у Червонограді, Сокалі? Звертайтеся до Kvadrat Sushi&Pizza! Відкрийте для себе світ надзвичайного смаку та європейської якості. Тепер насолоджуватися вишуканими стравами можна і за українською ціною. Економте разом із нами!